929,00 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Ova upečatljiva i elegantna vrtna ležaljka od tehnoratana komad je namještaja koji se može koristiti za opremanje terase i vanjskog prostora. Izgleda impresivno, ali to nije njezina jedina prednost. Također je vrlo udobna i omogućuje potpuno opuštanje: naslon koji se može postaviti u više položaja omogućuje i sjedenje i ležanje. Mekani, modularni jastuk koji dolazi s ležaljkom doprinosi udobnosti (navlaka se može skinuti i zatvara patentnim zatvaračima). Vrtna ležaljka Bora Bora savršena je za sunčanje, čitanje, čavrljanje ili drijemanje. Čelični profili s aluminijskim elementima plastificirani su za dodatnu izdržljivost. Okvir je obložen tehnoratanom sa zanimljivim uzorkom nijanse. Naslon ležaljke podesiv je u 6 položaja, što svakom korisniku omogućuje pronalazak optimalnog položaja. Ležaljka ima sklopive noge, što olakšava zimsko skladištenje
| Uključeno | ležaljka – 2 kom., jastuk za ležaljku prema specifikaciji priloženoj u opisu – 2 kom., stol |
| Građevinski materijal | čelični profili s aluminijskim elementima, praškasto obojeni |
| Pokrivenost | tehnoratan |
| Boja | svijetlosiva navlaka, jastuci sive melanž boje |
| Dimenzije stola (Š x D x V) ili (Promjer x V) | 40 x 40 x 40 cm |
| Dimenzije ležaljke/ležaljke (Š x D x V) | 74 x 208 x 34 cm |
| Unutarnja širina sjedala | 74 cm |
| Unutarnja dubina sjedala | 128 cm |
| Visina sjedala | 34 cm |
| Unutarnja širina naslona | 74 cm |
| Unutarnja visina naslona | 77 cm / 80 cm do sjedala |
| Raspon podešavanja | naslon za leđa – 6 položaja |
| Dimenzije u sklopljenom stanju (Š x D x V) | 208 x 12 x 74 cm – odnosi se na ležaljku |
| jastuci | zamjenjiva navlaka za jastuk: svaki segment se pričvršćuje patentnim zatvaračem, dimenzije jastuka: 208 x 70 x 5 cm (2 kom.), pojedinačni segmenti jastuka imaju duljine: 80, 44, 43 i 43 cm
|
| Težina | 4000 kg |
|---|---|
| Raspoloživost | 8 – 15 radnih dana |
| Brand | HOME & GARDEN |