8,00 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
unutarnja guma za gume od 12 cola
| Težina | 1000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 20 × 20 cm |
| Pakiranje | 100% sastavljeno |
| Raspoloživost | 15 – 20 radnih dana |
| Boja | Crna |
| Veličina kotača | 12" |
| Brand | Volare |
| Brzine | No |