182,00 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Za svako dijete učenje vožnje bicikla zabava je uz Barbie dječji bicikl od 12 inča!
Sigurnost je na prvom mjestu! Zbog toga ovaj cool bicikl ima ručnu kočnicu i kočnicu za vožnju po vodi, kao i uklonjive bočne kotače i zatvoreni štitnik lanca. Osim toga, bicikl ima katadioptere u prednjem i stražnjem kotaču te u pedalama. Mislilo se i na udobnost. Lijepi ružičasti Barbie bicikl sa šarenim detaljima ima udobno meko sjedalo i košaru za nošenje svih vaših sitnica. Kako biste što duže uživali u biciklu, sjedalo i upravljač su podesivi po visini.
Službeno licencirani Barbie proizvod.
Štitnik lanca je zatvoren kako bi zaštitio male prste
Težina:
Visina sjedala: 42-46
85% sklopljeno
| Težina | 9500 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 20 × 20 cm |
| Pakiranje | 85% sastavljeno |
| Boja | Roza |
| Raspoloživost | 15 – 20 radnih dana |
| Veličina kotača | 12" |
| Brand | Barbie |
| Brzine | None |