393,00 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Tražite način da svojoj djeci priuštite nezaboravne avanture na otvorenom? Odaberite vrtno igralište koje će postati omiljeno okupljalište cijele obitelji!
Ovaj jedinstveni set nudi niz atrakcija koje će potaknuti maštu i pružiti puno zabave djeci od 3 do 10 godina.
Jednostruka ljuljačka: Klasična ljuljačka je omiljena među djecom. Izrađena od sigurne PE plastike, pruža udobno sjedalo tijekom ljuljanja.
Dvostruka klupa: Savršeno mjesto za braću i sestre ili prijatelje za zajedničku igru i druženje. Izrađena od sigurne PE plastike, pruža udobno sjedalo tijekom ljuljanja.
Tobogan: Val uzbudljive zabave! Glatka površina tobogana s PE toboganom osigurava sigurnu i zabavnu vožnju koja će djecu zabaviti.
Igralište je izrađeno od čeličnih cijevi premazanih visokokvalitetnom praškastom bojom, što osigurava trajnost i otpornost na vremenske uvjete. Konstrukcija je stabilna i sigurna, a pedantna završna obrada jamči dugogodišnju upotrebu.
Dodatne prednosti:
| Građevinski materijal | čelik s praškastim premazom |
| Boja | zelena / narančasta |
| Dimenzije (Š x D x V) | 354 cm x 188 cm x 196 cm |
| Raspon podešavanja | ima |
| Maksimalno opterećenje | 35 kg (komad) |
| Težina (bez pakiranja) | 37 kg |
| Dodatne informacije | • igralište za samostalnu montažu • dimenzije tobogana: duljina tobogana: 177 cm; vanjska širina tobogana 36,5 cm, unutarnja širina 24,5 cm • promjer prečke 5,1 cm • promjer nogu 4,5 cm; proizvod je samo za privatnu upotrebu |
| Uključeno | konstrukcija od čeličnih cijevi, sjedalo x 2, dvostruka klupa x 1, tobogan s ljestvama x 1, set vijaka za montažu, sidra za montažu na tlo |
| Težina | 30000 kg |
|---|---|
| Raspoloživost | 8 – 15 radnih dana |
| Brand | HOME & GARDEN |