210,00 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Za svako dijete učenje vožnje bicikla zabava je uz Volare Ashley dječji bicikl od 12 inča! Sigurnost je na prvom mjestu! Zato ovaj cool bicikl ima ručnu kočnicu i kočnicu, bočne kotače koji se mogu ukloniti i zatvoreno kućište lanca. Mislilo se i na udobnost. Prekrasan tamni bicikl Roza Volare ima stražnji nosač integriran u okviru, udobno mekano sjedalo i praktičnu pletenu košaru. Kako biste što duže uživali u biciklu, sjedalo i upravljač su podesivi po visini.
Ukratko: vrhunski bicikl po konkurentnoj cijeni!
Težina: 11kg
Visina sjedala: 35-43
dolazi 85% sastavljen
| Težina | 11000 kg |
|---|---|
| dob | 2 – 4 godine |
| Gume | visoko kvalitetne gume na napuhavanje širokog profila |
| Tip proizvoda | Dječji bicikli 12" |
| Vrsta okvira | čvrsti čelični okvir |
| Raspoloživost | dostupno odmah |
| Pakiranje | dolazi 85% sastavljen |
| Boja | Crvena, Roza |
| Veličina kotača | 12" |
| Brand | Volare |
| Visina vozača | 85-100 cm |