929,00 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Vrtni set ležaljki Bora Bora kombinira eleganciju i funkcionalnost. Savršen je za terasu ili vanjski prostor, nudi ne samo atraktivan izgled već i potpunu udobnost. Naslon s više položaja omogućuje opuštanje i sjedenje i ležanje, dok mekani, uklonjivi jastuk doprinosi udobnosti. Ležaljka je izrađena od čeličnih profila i aluminijskih elemenata, plastificirana, omotana tehnoratanom u zanimljivom uzorku nijanse. Podesivi naslon ima 6 položaja, što osigurava optimalnu udobnost za sve. Ležaljka ima sklopive noge za jednostavno spremanje. Uživajte u sunčanju, čitanju, čavrljanju ili drijemanju na ovoj udobnoj i elegantnoj ležaljci.
| Građevinski materijal | čelični profili s aluminijskim elementima, praškasto obojeni |
| Pokrivenost | tehnoratan |
| Boja | bež navlaka, bež melange jastuci |
| Dimenzije stola (Š x D x V) ili (Promjer x V) | 40 x 40 x 40 cm |
| Dimenzije ležaljke/ležaljke (Š x D x V) | 74 x 208 x 34 cm |
| Unutarnja širina sjedala | 74 cm |
| Unutarnja dubina sjedala | 128 cm |
| Visina sjedala | 34 cm |
| Unutarnja širina naslona | 74 cm |
| Unutarnja visina naslona | 77 cm / 80 cm do sjedala |
| Raspon podešavanja | naslon za leđa – 6 položaja |
| Dimenzije u sklopljenom stanju (Š x D x V) | 208 x 12 x 74 cm – odnosi se na ležaljku |
| jastuci | zamjenjiva navlaka za jastuk: svaki segment se pričvršćuje patentnim zatvaračem, dimenzije jastuka: 208 x 70 x 5 cm (2 kom.), pojedinačni segmenti jastuka imaju duljine: 80, 44, 43 i 43 cm |
| Uključeno | ležaljka – 2 kom., jastuk za ležaljku prema specifikaciji priloženoj u opisu – 2 kom., stol |
| Težina | 4000 kg |
|---|---|
| Raspoloživost | 8 – 15 radnih dana |
| Brand | HOME & GARDEN |