398,00 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Košarkaški set s podesivom visinom koša. Ploča i koš pričvršćeni su na stup na ruci. Košarkaški koš se naginje. Visina se može prilagoditi vještinama igrača. Ploča i koš dimenzija 110 cm x 70 cm pričvršćeni su na stup na ruci. Košarkaški koš se naginje. Koš ima vinilni spremnik koji se može napuniti vodom ili pijeskom. Radi lakšeg premještanja košarkaškog seta, spremnik je opremljen transportnim kotačima. Metalni dijelovi su plastificirani.
| Građevinski materijal | čelik s praškastim premazom |
| Boja | bijela (ploča) / crna (konstrukcija) |
| Dimenzije (Š x D x V) | 110 cm x podesiva visina 227 cm – 305 cm |
| Promjer | 46 cm (promjer ruba košare) |
| Raspon podešavanja | 78 cm |
| Težina (bez pakiranja) | Neto težina seta bez tereta 39 kg, ukupna težina nakon punjenja spremnika vodom 150 kg / ukupna težina nakon punjenja spremnika pijeskom 230 kg |
| Dodatne informacije | • Obruč debljine 16 mm • komplet za samostalnu montažu; proizvod je samo za privatnu upotrebu |
| Uključeno | čelična konstrukcija, ploča s košarom, vinilni spremnik, set vijaka za montažu |
| Težina | 30000 kg |
|---|---|
| Raspoloživost | 8 – 15 radnih dana |
| Brand | HOME & GARDEN |