255,00 € 216,75 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 216,75 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Oprema uključuje: prednji i stražnji blatobrani, profilirano sjedalo s ručkom za nošenje, odvojive bočne kotače, štitnik lanca, kočnicu prednjeg kotača, zvono, prednju košaru.
Težina bicikla: 10,8 kg
| Težina | 12000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 20 × 20 cm |
| dob | 4 – 7 godina |
| Gume | visoko kvalitetne gume na napuhavanje širokog profila |
| Tip proizvoda | Guralice za djecu |
| Vrsta okvira | čvrsti čelični okvir |
| Raspoloživost | 8 – 15 radnih dana |
| Pakiranje | dolazi 85% sastavljen |
| Preporučena težina djeteta | 48-60 m |
| Boja | Roza |
| Dimenzije artikla | 93x20x48 cm |
| Dob | 105x48x77 cm |
| Veličina kotača | 16" |
| Brand | Sun Baby |
| Visina vozača | 110-120 cm |