229,00 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Sigurnost je na prvom mjestu! Zato ovaj cool bicikl ima ručnu i nožnu kočnicu te zatvoreni kućište lanca. Osim toga, bicikl ima odvojive pomoćne kotače i lijepo zvono. Lijepi bicikl ima sjedalo za lutku ispod sjedala, košaru za nošenje svih vaših stvari, super čvrst okvir i zabavne ukrase na upravljaču. Kako biste što duže uživali u biciklu, sjedalo i upravljač su podesivi po visini. Ukratko: vrhunski bicikl u kojem će vaše dijete uživati godinama!
Volare Ashley 14-inčni bicikl je 95% sastavljen, što ga čini izuzetno lakim za sastavljanje, kakav luksuz!
| Težina | 10500 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 20 × 20 cm |
| dob | 3 – 5 godina |
| Gume | visoko kvalitetne gume na napuhavanje širokog profila |
| Tip proizvoda | Dječji bicikli 14" |
| Vrsta okvira | čvrsti čelični okvir |
| Pakiranje | dolazi 85% sastavljen |
| Raspoloživost | 15 – 20 radnih dana |
| Boja | Roza |
| Veličina kotača | 14" |
| Brand | Volare |
| Visina vozača | 95-110 cm |