178,00 € 126,38 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Sigurnost na prvom mjestu! Stoga ovaj cool bicikl nema stražnju kočnicu, već dvije ručne kočnice i uklonjive kotače za vježbanje. Bicikl ima i katadioptere na pedalama. Udobnost je također problem. Prekrasan neonski bicikl ima držač za bocu i zatvorenu zaštitu za lanac za zaštitu prstiju. Kako biste što duže uživali u biciklu, sjedalo i upravljač su podesivi po visini.
Volare Sportivo 16 inčni bicikl je 95% sastavljen, što čini bicikl izuzetno lakim za sastavljanje, kakav luksuz!
S bočicom u kavezu za boce vaše dijete uvijek ima nešto za piće, Štitnik lanca je zatvoren kako bi zaštitio male prste, S uklonjivim kotačima za vježbanje, svako dijete može brzo naučiti voziti bicikl, Bicikl je 95% sastavljen, tako da je gotovo spreman za trčanje, Bicikl ima dvije ručne kočnice, ali nema kočnicu
Težina: 9kg
Visina sjedala: 47-58
dolazi 95% sastavljen
| Težina | 9000 kg |
|---|---|
| dob | 4 – 7 godina |
| Gume | visoko kvalitetne gume na napuhavanje širokog profila |
| Tip proizvoda | Dječji bicikli 16" |
| Vrsta okvira | čvrsti čelični okvir |
| Raspoloživost | dostupno odmah |
| Pakiranje | dolazi 95% sastavljen |
| Boja | Crna, Žuta |
| Veličina kotača | 16" |
| Brand | Volare |
| Visina vozača | 110-120 cm |