209,00 € 148,39 €
Na zalihi
Vrijedi za cijelu Hrvatsku za sve narudžbe iznad 70€
Proizvod možete vratiti bez razloga.
Plaćanje pouzećem, PayPal, kartično plaćanje (jednokratno i na rate), internet bankarstvo.
Karakteristike:
| Težina | 10000 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 20 × 20 cm |
| dob | 3 – 5 godina |
| Gume | visoko kvalitetne gume na napuhavanje širokog profila |
| Tip proizvoda | Dječji bicikli 14" |
| Vrsta okvira | čvrsti čelični okvir |
| Raspoloživost | dostupno odmah |
| Pakiranje | dolazi 85% sastavljen |
| Boja | Crvena |
| Veličina kotača | 14" |
| Brand | Dino Bikes |
| Visina vozača | 95-110 cm |